Get Adobe Flash player

Reportaż Ślubny


"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.

Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał.
Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje, jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie."
- (1 list do Koryntian 13:1-13, Biblia Tysiąclecia)

Dzień Ślubu to najważniejszy moment w życiu każdego człowieka. To niepowtarzalna chwila, która głęboko zostawia ślad w sercach nowożeńców, ich rodzin i przyjaciół. Proponuję Państwu na zawsze zatrzymanie tych szczególnych chwil ukazując piękno, wzruszenia i szczęście magii tego wielkiego dnia.

Standardowy Pakiet ślubny (ślub + przyjęcie weselne) obejmuje 25 wywołanych zdjęć w formacie 15 x 18 cm, które są zamieszczone w stylowym albumie, ok. 100 zdjęć indywidualnie retuszowanych pozwalających na wykonanie odbitek w wysokiej jakości w zakładzie fotograficznym oraz ok. 500 zdjęć zapisanych na płytach DVD, animacja DVD zrobiona ze zdjęć.
{oziogallery 581}